+90 312 473 59 49
·
[email protected]
·
Pzt-Cuma: 09:00-18:00 | Cmt: 10:00-16:00
Ödeme Sayfası

Ekibimiz

Story About Our Team

ASD Hukuk Bürosu, kurumsal kimliği altında görev üstlenen avukatları, danışman kadrosu ve idari personeli ile daima yanınızdadır.

Avukatlarımız Hakkında

ASD Hukuk Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatlarımız, alanlarında uzmanlığa sahiptir. ASD Hukuk Bürosu kurulduğu günden bu yana birlikte çalıştığı avukatların bilgi, deneyim ve kazanımlarını devamlı surette yeni katılan çalışma arkadaşlarına aktararak kurumsal bir birikim yakalamıştır. Avukatlığı mesleki açıdan profesyonel anlamda yürütmek üzere bu aileye katılan herkesin ortak akıl yöntemi ile sürece katkıları önemle dikkate alınmaktadır. 

Avukatın Niteliği ve Özellikleri

Avukatlık tarihin ilk dönemlerinden itibaren var olan saygın bir meslektir. Avukat, hakkın ve adaletin yerine bulmasında yargı önünde gerçek ya da tüzel kişilerin haklarını savunan, onlara hukuki konularda yol gösteren kişilerin taşımış olduğu mesleki unvandır. Avukatlık mesleği ise lisans eğitimini hukuk fakültesinde tamamlamış, bağlı olduğu baro nezdinde avukatlık stajını yapmış ve mesleğin koşullarını belirleyen özel yasaların gerektirdiği nitelikleri taşıyan kimseler tarafından yürütülmektedir.

Size yardımcı olalım. Bize Ulaşın : (90) 312-473 59 49

·   Pazartesi – Cuma 09:00-17:00, Cumartesi 10:00-15:00

Uzman Kadrosu

ASD Hukuk Bürosu, hukukun her alanında uzman danışman kadrosu ile her zaman müvekkillerinin yanında, onların haklarını koruma konusunda azimle çalışmaktadır.

Hukuki Koruma

ASD Hukuk Bürosu, uyuşmazlık yaşayan tarafların içinde bulundukları duruma hukuki çözüm getirmenin yanında aynı zamanda önleyici hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Eğitim Sertifikaları

ASD Hukuk Bürosu, bünyesinde faaliyet gösteren avukatların uzmanlık alanlarına göre sahip olduğu sertifikalar ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.